Grand Prix Szczecina – klasy IV

W środę (15.06.) zakończyła się rywalizacja czwartoklasistów w całorocznym cyklu Grand Prix Miasta Szczecina. Najlepszych dziesięć pływaczek i pływaków z naszego miasta uhonorowanych zostało pucharami. Wśród dziewcząt sportowa walka o zwycięstwo zacięta była do ostatnich startów. Wiktoria Nowicka (CMS) i Dominika Konieczny (SP 56) zgromadziły tyle samo punktów, a o zwycięstwie  Wiktorii zadecydowała większa ilość złotych medali w punktowanych konkurencjach. Na kolejnych pozycjach uplasowały się:

Martyna Danielewicz      (CMS)

W grupie chłopców pierwsze cztery lokaty zajęli uczniowie szkoły z ulicy Mazurskiej. Najwięcej punktów w całym sezonie zgromadził Aleksander Grykień, który o 4 punkty wyprzedził Jakuba Szpalera, a kolejnych pozycjach uplasowali się: