Arena Grand Prix Puchar Polski 8-9.04.2017 r

Filip Zaborowski trzy razy zwyciężył w kolejnej rundzie Pucharu Polski. W Pływalni  AQUA w Lublinie nasz pływak  najszybciej pokonał dystans 200 m. st. dow. (1:52,57 sek), 400 m. st. dow. (3;54,84 sek) oraz 800 m. st. dow. (8;09,83 sek). Filip sklasyfikowany został na I miejscu wśród „kraulistów” oraz na trzeciej pozycji w klasyfikacji OPEN. W trójce najlepszych znaleźli się także:

Jakub Książek                                   2 miejsce            100 m. st. dow.                 0;51,59 sek.

Oskar Krupecki                                 2 miejsce            100 m. st. mot.                 0;54,62 sek.

Amadeusz Kiełczewski                     3 miejsce            800 m. st. dow.                8;22,87 sek.

W klasyfikacji końcowej zawodów Amadeusz zajął 3 miejsce w gronie zawodników 17-18-letnich, a Oskar uplasował się na 3 miejscu wśród „delfinistów”.