Arena Grand Prix Puchar Polski Oświęcim, 21 – 22/10/2017

W zmodernizowanej pływalni  w Oświęcimiu  zainaugurowano  kolejny sezon Arena Grand Prix Pucharu Polski. W zawodach brało udział ponad sześciuset zawodników z Polski i dwóch klubów słowackich. W tej doborowej stawce nie zabrakło akcentów szczecińskich. Dobrą formę zademonstrował Filip Zaborowski, który zajął 2 miejsce w klasyfikacji kraulistów i 3 wśród najlepszych zawodników imprezy. Filip  zajmował drugą pozycję na dystansach 200, 400 i 1500 m. st. dowolnym. W trójce najlepszych znaleźli się także nasi sprinterzy. Karol Ostrowski jako drugi przepłynął 100 m. st. dowolnym i trzeci 50 m., st. dowolnym. Natalia Fryckowska zajęła na tym samym dystansie 3 miejsce.

Należy odnotować nowy rekord klubu w kategorii 17-latków. Wiktor Kędzia dystans 200 m. st. grzb. pokonał w czasie 2;02,39 sek.