Grand Prix Województw – roczniki 2002-04

Na szczecińskim obiekcie Floating Arena odbyła się II runda zawodów pływackich Grand Prix Województw w kategorii gimnazjalistów. Sprawdzian wypadł udanie – nasi reprezentanci klasyfikowani byli w czołówce na wszystkich dystansach. W pierwszej trójce uplasowali się:  

Rocznik 2002       

Aleksandra Górnicka       1 miejsce          200 m. st. grzb.                   1 miejsce            800 m. st. dow.

Jarosław Kryś                    1 miejsce          50 m. st. mot.                      1 miejsce          200 m. st. zm.

Aleksandra Kupis             1 miejsce          200 m. st. zm.                     2 miejsce            200 m. st. grzb.

Hubert Modrzyński         1 miejsce          100 m. st. klas.                    2 miejsce            200 m. st. zm.

Krystian Klisz                    1 miejsce          1500 m. st. dow.

Jakub Prucnal                   1 miejsce          200 m. st. grzb.

Kamila Prusik                    1 miejsce          100 m. st. klas

Maja Skowron                   2 miejsce            50 m. st. mot.                    3 miejsce            200 m. st. zm.

Jakub Aleksander            2 miejsce            50 m. st. mot.

Julia Chołuj                       2 miejsce            200 m. st. zm.

Kinga Gryciuk                   3 miejsce            200 m. st. grzb.

Mateusz Góral                   3 miejsce            200 m. st. zm.

Dominika Środa                3 miejsce            800 m. st. dow.

 

   Rocznik 2003

Weronika Garbarczyk    1 miejsce          50 m. st. mot.      1 miejsce          200 m. st. zm.

Kacper Korona                 1 miejsce          50 m. st. mot.      1 miejsce          200 m. st. zm.

Zuzanna Kawczyńska     1 miejsce          800 m. st. dow.

Jakub Gaweł                     2 miejsce        1500 m. st. dow.

Oliwia Walczak                 2 miejsce        100 m. st. klas.

Oliwier Wilas                     3 miejsce       1500 m. st. dow.

 

   Rocznik 2004

Jakub Szydłowski            2 miejsce            200 m. st. zm.

Olga Urbaniak                   3 miejsce            200 m. st. grzb.

Bartosz Myśliwiec           1 miejsce            1500 m. st. dow.            2 miejsce           200 m. st. grzb.

Oliwia Walburg                 2 miejsce          100 m. st. klas.

Alexander Germanek   2 miejsce              100 m. st. klas.              3 miejsce            50 m. st. mot.

Hubert Piętka                   1 miejsce            200 m. st. zm.

Julia Rudy                           3 miejsce          200 m. st. zm.

Jakub Szydłowski            2 miejsce            200 m. st. zm.

Alicja Figas                         2 miejsce            800 m. st. dow.

Alan Kurek                         2 miejsce            1500 m. st. dow.

Wyniki

 

 

 

Dodaj komentarz