III Drużynowe Mistrzostwa Choszczna 19.01.2019

DSC_3727                          Zawody w Choszcznie rozpoczęły rywalizację pływaków w 2019 roku. Zmobilizowane siły  50 zawodników  Miejskiego Klubu Pływackiego odniosły sukces i zajęły 1 miejsce w III Drużynowych Mistrzostwach tego miasta. Zawody otwarte przez Burmistrza Choszczna przebiegały w miłej atmosferze, a prawie wszyscy nasi zawodnicy powrócili do domu z dyplomami za dobre wyniki. Szczecinianie zdobyli ponad 70 medali, a liczne starty kończyły się ustanowieniem nowych rekordów życiowych. Padły również pierwsze w 2019 roku rekordy klubu. Jakub Szpaler 100 m. st. grzbietowym pokonał w czasie 1;03,36 sek. i jest to najlepszy wynik w kategorii zawodników 14-letnich, a Ania Duda poprawiła rekord 12-latek przepływając odcinek 50 m. st. motylkowym w czasie 0:32,56 sek.Na najwyższym stopniu podium w Choszcznie stanęli: Oskar Burzyński, Anna Duda, Natalia Duda, Mateusz Fechner, Anastazja Godlewska, Wiktoria Grzelak, Maciej Kamiński, Katarzyna Kowalczyk, Borys Majdański, Aleksander  Mirota, Miłosz Piętka, Weronika Rybarczyk, Jakub Szpaler, Wiktoria Truszkowska, Zuzanna Wacławik, Karolina Zdrojewska, Nina Ładziak.