Zachodniopomorska Liga Pływacka – 4.02.2017 r.

Zawody, które są kontynuacją Ligi Miast zgromadziły na szczecińskim basenie 160 młodych pływaków z klubów województwa. Wybrane dzieci ze szczecińskich klas pływackich  jako zespół Szczecina stanęły w szranki z reprezentantami Choszczna, Gryfina, Kołobrzegu, Koszalina  Myśliborza i Polic. I wygraliśmy I rundę. Szczecinianie zgromadzili 4046 pkt. i wyprzedzili rówieśników z Koszalina 3771 pkt. i pływaków z Choszczna 3567 pkt. Na podium basenu Floating Arena stanęli:

11-latkowie

Weronika Włodarczyk                 1 miejsce          200 m. st. dow.

Wiktoria Truszkowska           2 miejsce       200 m. st.dow.                     3 miejsce            100 m. st. grzb.

Adam Lipiński                                  2 miejsce            100 m. st. grzb.

Aleksander  Nowak                        3 miejsce            100 m. st. grzb.

Karolina Zdrojewska                      3 miejsce            50 m. st. mot.

Weronika Wlodarczyk

Weronika Włodarczyk

Kacper Michałeczko

wacławik

Zuzanna Wacławik

10 – latkowie

Kacper Michałeczko                      1 miejsce            50 m., st. dow.     1 miejsce          50 m. st. klas.

Zuzanna Wacławik                       1 miejsce          50 m. st. klas.

Franciszek Biegasiewicz                 2 miejsce            50 m., st. dow.

Anna Duda                                        3 miejsce            50 m. st. mot.

Wojciech Kupis                                 2 miejsce            50 m. st. klas.

Miłosz Piętka                                    3 miejsce            50 m. st. klas.

Zespół naszych dziesięciolatków w składzie:  B. Majdański, H. Kołczyk, F. Biegasiewicz i K.Michaleczko najszybciej pokonał dystans 4 x 50 m. st. dowolnym.  Druga runda zawodów odbędzie się 4.02.2017 r. w Koszalinie.