Zachodniopomorska Liga Pływacka 12.05.2018 Szczecin

Sporo medali wywalczyli pływacy naszego klubu w finałowej rundzie Zachodniopomorskiej Ligi Pływackiej. Dwa złote medale za zwycięstwa na dystansach 100 m. st. dow. i 200 m. st. zm. otrzymała Anna Duda. Wizytą na najwyższym stopniu podium zakończyli swoje starty Mateusz Fechner (50 m. st. grzb.) i Borys Majdański (200 m. st. zm).

????????????????????????????????????

Anna Duda

Mateusz Fechner

Na podium stanęli również:

Franciszek Biegasiewicz                               2 miejsce            100 m. st. dow.          2 miejsce     200 m. st. zm.

Zuzanna Wacławik                                        3 miejsce            100 m. st. dow.

Maciej Kowal                                                  3 miejsce

Na miejscach medalowych uplasowały się również sztafety 4 x 50 zmiennym.  Pływacy z rocznika 2007 zwyciężyli w rywalizacji, a ich młodsi koledzy zajęli 3 miejsce.

Wyniki

W całym cyklu zespół Szczecina zajął I miejsce, a wyprzedził pływaków ze Znicza Koszalin i Marlina Gryfino. W klasyfikacji generalnej Anna Duda zwyciężyła wśród dziewcząt 11-letnich, a w tej samej kategorii II miejsce zajął Franciszek Biegasiewicz,