Międzyszkolne Zawody Pływackie klas II.

W Szkole Podstawowej nr 55 odbyły się ostatnie w tym roku szkolnym zawody dla uczniów klas II. Młodzi pływacy mogli wystartować w trzech stylach, ale tym razem do pokonania mieli dystanse 50- metrowe. Oprócz gospodarzy i zawodników z Centrum Mistrzostwa Sportowego do rywalizacji stanęli także przedstawiciele Miejskiego Klubu Pływackiego szkolący się w Szkole Podstawowej nr 51, Szkole Podstawowej nr 56 i Centrum Mistrzostwa Sportowego. W zaciętej rywalizacji wywalczyliśmy 6 medali.                       Po dwa złote krążki za zwycięstwa w wyścigach na dystansach 50 m. st. dow. i 50 m. st. grzb.  otrzymali uczniowie SP nr 51: Jagoda Ciesielska i Adam Stachowiak. Dwukrotnie na podium stawał Marcin Wojnar. Uczeń CMS zwyciężył w wyścigu na dystansie 50 m. st. klas. i  zajął trzecie miejsce w konkurencji  50 m. st. dow.  Srebrnym medalem uhonorowani zostali : Sara Baczkowska (SP nr 51) po przepłynięciu 50 m. st. dow. oraz Filip Stasiak (CMS) za dystans 50 m. st. klas.

Organizatorzy sprawili uczestnikom miłą niespodziankę. Po zakończeniu zawodów mali pływacy otrzymali od nich słodki „regeneracyjny” poczęstunek.