Są sukcesy w Gliwicach !!!

Dobre wieści napłynęły z Gliwic, gdzie odbywały się międzynarodowe zawody pływackie z udziałem reprezentacji Czech, Węgier, Słowacji i Polski . Powołany na tę imprezę przez PZP nasz długodystansowiec Michał Gnaczyński dwukrotnie stawał na najwyższym stopniu podium. Nasz kraulista pokonał konkurentów na dystansie 400 metrów (4;04,03 sek) oraz na najdłuższym dystansie 1500 metrów (16:08,46 sek.) To nie wszystkie  osiągnięcia pływaka MKP Szczecin w tej imprezie. W trzecim starcie  nasz zawodnik wraz kolegami z reprezentacji : Wiktorem Bekierem, Hubertem Cisoskim i Przemysławem Pietroniem zajęli II miejsce w wyścigu sztafetowym 4 x 200 m. st. dow. Michał swoją zmianę pokonał w czasie 1;56,35 sek. W klasyfikacji medalowej zespól polski z dorobkiem 39 medali zajął drugie miejsce za pływakami węgierskimi.