Grand Prix Województw Lubuskiego i Zachodniopomorskiego 3.03.2021 Koszalin

Zawodami w Koszalinie rozpoczął się tegoroczny cykl tradycyjnych już zawodów pod nazwą Grand Prix Województw Lubuskiego i Zachodniopomorskiego. Do końca roku zawodnicy urodzeni w latach 2006 – 2009 spotkają się czterokrotnie rywalizując o trofea z rówieśnikami. W każdej edycji młodzi pływacy mogą się sprawdzić w innych konkurencjach, a na koniec rywalizacji najlepsi za osiągnięte wyniki wyróżnieni zostaną nagrodami rzeczowymi. W pierwszym spotkaniu zespół MKP Szczecin zdobył najwięcej medali 31, ale gospodarze wywalczyli więcej złotych krążków i w tej klasyfikacji zajęli I miejsce.

Z licznej reprezentacji naszych pływaków na najwyższym stopniu podium gratulacje odbierali:

Maciej Kowal (50 mot, 200 dow), Oskar Burzyński (50 mot), Anna Duda (200 dow), Jacek Jankowski (100 klas), Nina Lesińska (100 grzb), Alan Szelążek (200 dow) i Natalia Łaniucha (100 klas).

Oprócz wymienionych dyplomy i medale otrzymali: Olivier Czajkowski, Anastazja Godlewska, Hubert Kołczyk, Bartosz Krawczak, Zuzanna Krzysik, Aleksander Król, Lena Leszczewska, Adam Lipiński, Borys Majdański, Weronika Małolepsza, Wiktoria Modrzyńska, Mikołaj Parzy, Adrian Piórkowski, Miłosz Piętka, Jan Wędziński, Karina Zabraniak, Nadia Ładziak i Szymon Zieliński.

Kolejna runda zawodów odbędzie się 30.03.2021 również w Koszalinie.