Ogólnopolskie zestawienia po drużynowych imprezach centralnych 10-, 11-, 12- i 13-latków

Na stronach Polskiego Związku Pływackiego ukazała się klasyfikacja klubów pływackich po Drużynowym Wieloboju Pływackim Dzieci 10 i 11 letnich oraz Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików 12 i 13 – letnich. we wszystkich grupach wiekowych udział brali reprezentanci Miejskiego Klubu Pływackiego w Szczecinie. Najwyżej, bo na 6 miejscu sklasyfikowani zostali nasi pływacy 10 – letni. Miejsce 9 wśród klubów z całej Polski zajęli zawodnicy startujący w MDMM 12 – latków. O jedno miejsce niżej (10) uplasowali się ich o rok starsi koledzy, którzy w drugiej rundzie rywalizowali w Bydgoszczy. Na pozycji 11  ogólnopolską rywalizację ukończyli nasi pływacy biorący udział w Drużynowym Wieloboju Pływackim Dzieci 11 – letnich.