Liga SMS II runda 22 – 23.03.2024 Lublin

Siódme miejsce w klasyfikacji medalowej wywalczyli uczniowie szczecińskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego podczas II rundy Ligi SMS. Pływacy z ulicy Mazurskiej  wywalczyli 1 złoty, 4 srebrne i 3 brązowe medale. W trójce najlepszych zawodników na poszczególnych dystansach znaleźli się:

Jakub Szpaler 1- 100 grzb, 2 – 50 grzb, 2 – 200 grzb.

Bartosz Staniszewski 2 – 400 dow, 3 – 1500 dow.

Michał Gnaczyński 2 – 1500 dow.

Zofia Kondrasiuk 3 – 800 dow.

Organizatorzy wyróżnili naszych reprezentantów za najbardziej wartościowe rezultaty. Wśród zawodników specjalizujących się w stylu grzbietowym Jakub Szpaler zajął 1 miejsce. W klasyfikacji najlepszych „kraulistów” Bartosz Staniszewski wywalczył 1 miejsce, a Zosia Kondrasiuk i Michal Gnaczyński uplasowali się na miejscu drugim.

Osiągnięcia szczecińskich zawodników w Lublinie pozwoliły na zajęcie 7 miejsca w ogólnej klasyfikacji po dwóch rundach.