Grand Prix Województw Lubuskiego i Zachodniopomorskiego – finał. 7.06.2023

Na 50 metrowym basenie Floating Arena odbyła się finałowa runda Grand Prix Województw. O dyplomy, medale i nagrody rywalizowali reprezentanci 12 klubów z czterech roczników. W klasyfikacji medalowej IV etapu pierwsze miejsce zajęli pływacy MKP Szczecin, którzy na podium dekorowani byli 35 razy. Na drugiej pozycji uplasował się zespół MKP Słowianka Gorzów, a na trzeciej pływacy MKS Znicz Koszalin. Dziesięciu najlepszych zawodników z każdego rocznika nagrodzonych zostało bonami do realizacji w sklepach H2O. Tytuły Mistrzów Grand Prix Województw Lubuskiego i Zachodniopomorskiego uzyskali nasi reprezentanci: Natalia Duda i Marcel Joniak. W trójce najlepszych pływaków po czterech rundach zawodów znaleźli się:

12-lat:                  1 miejsce Marcel Joniak                2 miejsce Nika Adamska

13-lat:                  1 miejsce Natalia Duda                  2 miejsce Krzysztof Chabowski – Palonka

3 miejsce Aleksander Popielski

14 – lat:               2 miejsce Jacek Jankowski

15 – lat                 3 miejsce Ilia Rytov

W szczecińskim ostatnim etapie rywalizacji medale wywalczyli: Nika Adamska, Natalia Duda, Lena Leszczewska, Amelia Lizakowska, Natasza Michalczyszyn, Alicja Nowak, Anastazja Wojciechowska, Karina Zabraniak, Dorian Banuch, Krzysztof Chabowski – Palonka, Mateusz Hajdukiewicz, Jacek Jankowski, Marcel Joniak, Maciej Kamiński, Filip Michalczyszyn, Jakub Olszewski, Aleksander Popielski, Ilia Rytov, Adam Stachowiak, Alan Szelążek, Aleksander Wawrzyniak.