Grand Prix – Puchar Polski

W Kozienicach odbyła się kolejna edycja centralnych zawodów Grand Prix – Puchar Polski. Na imprezie zaznaczyli swoją obecność pływacy naszego klubu. Wysokie II miejsce w punktacji ogólnej zajął Filip Zaborowski, który zwyciężył w wyścigach na dystansach 400 i 800 oraz zajął drugą lokatę na 200 m. st. dow. Bardzo dobrze zaprezentował się Dawid Pietrzak zwycięzca w konkurencji 200 m. st. zm. Trzykrotnie w pierwszej trojce plasowała się Natalia Fryckowska – druga w wyścigach 50 m., st. dow. i 50 m. st. mot. oraz trzecia na 100 m. kraulem. Na wyróżnienie zasługują również Karol Ostrowski i Dawid Zieliński, którzy na drugim i trzecim miejscu ukończyli dystans 100 m. st. dow. Na trzecie pozycji po wyścigu na dystansie 50 m. st. mot. sklasyfikowany został również Paweł Sendyk.