Grand Prix Szczecina klas III – finał – 6.06.2019r

                   Można powiedzieć, ze trzecioklasiści z klas pływackich zakończyli sezon. W czwartek na basenie Floating Arena odbyła się finałowa edycja całorocznych zawodów Grand Prix Szczecina. W obowiązkowej punktowanej konkurencji na podium stanęli: Natalia Duda (CMS), Hanna Bartczak (SP nr 51) i Eliza Stachowska (CMS) oraz reprezentanci SP nr 56: Mateusz Hajdukiewicz, Krzysztof Chabowski-Palonka i Michał Mroczek.                  ????????????????????????????????????

DSC_4886

Po ostatniej konkurencji nastąpiła od dawna oczekiwana ceremonia wręczania pucharów za sukcesy w całym tegorocznym cyklu. Wśród dziewcząt bezapelacyjnie zwyciężyła Natalia Duda, która zgromadziła maksymalną ilość  punktów zwyciężając we wszystkich pięciu konkurencjach. Miejsce drugie zajęła Olga Furtak z SP nr 56, a trzecie ze stratą jednego punktu Zosia Majszutowicz.  Rywalizacja chłopców zakończyła się sukcesem reprezentantów SP nr 56. Zwyciężył zdecydowanie Mateusz Hajdukiewicz przed Krzysztofem Chabowskim-Palonką i Michałem Mroczkiem, którzy zgromadzili taką samą ilość punktów. Jednak Krzysztof zajmował wyższe miejsca w poszczególnych edycjach.

                Młodzi pływacy solidnie zapracowali na wakacje, a ich opiekunowie muszą stopniowo oswajać się z  myślą, że za dwa tygodnie nie będą mieli na kogo „gwizdać” na basenie.

Wyniki

Dziewczęta punktacja końcowa

Chłopcy punktacja końcowa

 

Leave a Comment