Grand Prix Województw roczniki 2002 – 04 12.06.2018 r Szczecin

12 czerwca zakończył się cykl zawodów dla gimnazjalistów z województw lubuskiego i zachodniopomorskiego.  W klasyfikacji generalnej nasi pływacy odnieśli spore sukcesy. Wśród zawodników 16- letnich zwyciężył Jarosław Kryś, a miejsce drugie zajęła Aleksandra Górnicka. W grupie 15-latków nagrody za 1 miejsce odebrali Weronika Garbarczyk i Kacper Korona, a  tuż za nimi sklasyfikowano Zuzannę Kawczyńską. W kategorii pływaków 14-letnich zwyciężył Bartosz Myśliwiec, a trzecią lokatę wywalczyła Alicja Figas. W trakcie finałowych zawodów w pierwszej trójce na poszczególnych dystansach znaleźli się:

Kacper Korona                    1 miejsce              50 m. st. mot.                       1 miejsce              200 m. st. zm.

Jarosław Kryś                       1 miejsce              50 m. st. mot.                       1 miejsce              200 m. st. zm.

Karolina Krywiel                  1 miejsce              200 m. st. grzb.                    1 miejsce              200 m. st. zm.

Aleksandra Kupis                 1 miejsce              200 m. st. grzb.                    2 miejsce              200 m. st. zm.

Aleksandra Górnicka          1 miejsce              200 m. st. zm.                       3 miejsce              400 m. st. dow.

Hubert Piętka                      1 miejsce              200 m. st. zm.                       3 miejsce              400 m. st. dow.

Alicja Figas                            1 miejsce              400 m. st. dow.

Weronika Garbarczyk        1 miejsce              400 m. st. dow.

Mikołaj Gorra                       1 miejsce              400 m. st. dow.

Krystian Klisz                        1 miejsce              400 m. st. dow.

Hubert Modrzyński             1 miejsce              200 m. st. klas.

Kamila Prusik                       1 miejsce              200 m. st. klas.

Bartosz Myśliwiec               2 miejsce              200 m. st. grzb.                    2 miejsce              400 m. st. dow.

Zuzanna Kawczyńska          2 miejsce              400 m. st. dow.

Kacper Szczepaniak            2 miejsce              200 m. st. klas.

Dominika Środa                   2 miejsce              400 m. st. dow.

Wiktoria Walburg               2 miejsce              50 m. st. mot.

Maja Skowron                      3 miejsce              50 m. st. mot.                       3 miejsce              200 m. st. zm.

Jakub Aleksander                3 miejsce              50 m. st. mot.

Jakub Gaweł                         3 miejsce              400 m. st. dow.