Mistrzostwa Polski na wodach otwartych.

W Olecku odbywały się w dniach 31.07 – 1.08.2021 Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych. W zawodach bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy MKP Szczecin. W kategorii kobiet najdłuższy dystans 10 000 metrów najszybciej pokonała nasza reprezentantka Klaudia Tarasiewicz (2 22;23,59 sek.) Trzecią lokatę na tym samym dystansie wśród mężczyzn zajął Bartosz Myśliwiec (2 17:22,74 sek). Tuż za podium w konkurencji 7500 metrów uplasował  się Nikodem Wieczorkowski. Trójka wyżej wymienionych naszych pływaków wspaniale spisała się w wyścigu sztafetowym 3 x 1250 metrów w którym odnieśli zwycięstwo w kategorii juniorów 17 i 18-letnich oraz zajęli trzecie miejsce w kategorii OPEN.