Puchar Prezydenta Miasta Koszalin 4.12.2020

Reprezentacja MKP Szczecin w postaci zawodników czterech roczników stawiła się  na zawody pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Koszalin.   Gospodarze po raz kolejny wygrali wyścig sztafetowy o główną nagrodę  8x 50 m. st. dowolnym.    Co więcej reprezentanci   MKS Znicz    zajęli I miejsce w  klasyfikacji   medalowej.                                                                                    Nasi pływacy zaprezentowali   się   jednak   bardzo walecznie   i wywalczyli    71 medali. Aż 37 szczecińskich pływaków stawało na podium.  najcenniejszymi, złotymi krążkami za zwycięstwa na poszczególnych dystansach zostali wyróżnieni:

Hanna Aleksandrowicz, Anna Duda,  Zofia Gajewska, Anastazja Godlewska, Hubert Kołczyk, Patrycja Kryś, Lena Leszczewska, Nina Lesińska, Adam Lipiński, Weronika Małolepsza, Kuba Olszewski, Jakub Olszewski, Mikołaj Parzy, Mikołaj Pawlus.

W drugiej połowie grudnia rozpoczynają się rocznikowe mistrzostwa kraju i tego typu zawody były doskonalą okazją do sprawdzenia lub poprawienia elementów decydujących o dobrym wyniku sportowym.