Zachodniopomorska Liga Pływacka 20.03.2021 Choszczno.

Z medalami indywidualnymi i sukcesami w wyścigach sztafetowych powrócili z Choszczna uczestnicy II rundy Zachodniopomorskiej Ligi Pływackiej. Startująca w okrojonym składzie reprezentacja Miejskiego Klubu Pływackiego wywalczyła 10 medali i zajęła 1 miejsce w tej klasyfikacji. Gratulacje za zwycięstwa w konkurencjach 100 m. st. dowolnym i 200 m. st. zmiennym odebrała Natalia Duda. Uzyskany przez nią wynik kraulem 1;04,91 sek. to nowy rekord klubu w kategorii 11-latek. Dwukrotnie na najwyższym podium stawał Mariusz Ogórek. Nasz reprezentant zdecydowanie pokonał konkurentów na dystansie 50 m. st. grzbietowym i 100 m. st. zmiennym. W trójce najlepszych na poszczególnych dystansach znaleźli się:

Jakub Makowski

1 miejsce      200 m. st. zm.           3        miejsce 100 m. st. dow.

Adam Stachowiak

2 miejsce     100 m. st. klas.          2        miejsce 100 m. st. dow.

Filip Michalczyszyn                        2         miejsce 200 m. st. zm.

Srebrny medal wywalczył nasz zespół sztafetowy 4 x 50 m. st. zm. W składzie Eliza Stachowska, Natasza Michalczyszyn, Natalia Duda i Jakub Makowski.