Zawody Mikołajkowe klas II 13.12.2022

We wtorek na pływalni Floating Arena odbyły się ostatnie w tym roku kalendarzowym zawody dla  uczniów z klas II. W imprezie brali udział reprezentanci aż 6 szczecińskich szkół w których funkcjonują klasy pływackie : CKS, CMS, SP nr 10, SP nr 51, SP nr 54, SP nr 56. Z zawodników trenujących pod patronatem Miejskiego klubu Pływackiego na szczególne wyróżnienie zasługują zdobywcy dwóch medali. Zuzanna Niedźwiecka z SP nr 10 zwyciężyła na dystansie 25 m. st. dowolnym i  25 m. st. klasycznym, a  Wojciech Piekart stanął na najwyższym stopniu podium po wyścigu na dystansie 25 m. st. dowolnym i zajął trzecie miejsce na 50 m. st. grzbietowym.  Medalami i dyplomami wyróżnieni zostali także:

Michał Owczarek             SP nr 51               1 miejsce            50 m. st. grzb

Maria Szałańska               SP nr 51               2 miejsce            25 m. st. dow.

Franciszek Olczyński       SP nr 51               2 miejsce            50 m. st. grzb.

Elvira Shevchuk                Sp nr 51               3 miejsce            50 m. st. grzb.