Zawody Pływackie o Puchar Prezesa MKP Szczecin 22-23.10.2020

Zawody o Puchar Prezesa MKP Szczecin były dla niektórych naszych pływaków pierwszym sprawdzianem formy po okresie wakacyjnym. Pucharu co prawda nikt nie otrzymał, ale najlepsi pływacy uhonorowani zostali nagrodami finansowymi. Główne trofeum w kategorii open wywalczył nasz zawodnik Kacper Korona, który pokonał rywali w 6 konkurencjach. Kacper najszybciej ukończył wyścigi na dystansach: 200 i 400 m. st. zmiennym, 100 i 200 .m. st. motylkowym, 200 i 400 m. st. dowolnym, Taką samą nagrodę w konkurencji kobiet wywalczyła reprezentantka MKP Słowianka Gorzów Agata Miciak. Najlepsi w pozostałych grupach wiekowych to: