Arena Grand Prix Puchar Polski Łódź 09-10.11.2019

Trzecie miejsce wśród zawodników specjalizujących się w stylu dowolnym zajął Karol Ostrowski w drugiej rundzie zawodów centralnych. Nasz reprezentant  dwukrotnie musiał uznać wyższość   Konrada Czerniaka.  Na dystansie  50 m stylem dowolnym był bliski złamania granicy 22 sekund. Jego czas 0:22,01 sek. to bardzo dobry wynik w tym etapie przygotowań do mistrzostw Polski. Podobnie na dystansie 100m. Karol uległ nieznacznie rywalowi z Lublina uzyskując rezultat 0;48,70 sek. Nasz pływak uplasował się także na 4 miejscu po wyścigach na dystansie 200 m. st. dowolnym (1;49,59 sek). Na drugiej pozycji z czasem 2;00,70 sek. ukończył dystans 200 m. st. grzbietowym Wiktor Kędzia. Reprezentanta MKP pokonał tylko Radosław Kawęcki. Do udanych może zaliczyć swój występ w Łodzi Kacper Korona. Rezultaty osiągnięte w stylu motylkowym i zmiennym pozwoliły mu zająć drugą pozycję w rankingu najlepszych pływaków 16-letnich.