Grand Prix Województwa Lubuskiego i Zachodniopomorskiego II runda 20.11.2019 Koszalin

                          Tym razem reprezentanci MKP Szczecin zdecydowanie zwyciężyli w klasyfikacji medalowej. Nasza drużyna wywalczyła łącznie 43 medale w tym 15 złotych 14 srebrnych i 14 brązowych. Wśród najlepszych zawodników imprezy znaleźli się: Olga Parol za wynik na 200 m. st. zm. (2;24,94 sek. ) Oskar Burzyński  za 200 m. st. zm. (2;23,11 sek.) oraz Anna Duda, która w wyścigu na dystansie 100 m. st. mot. poprawiła swój własny rekord klubu, który od dzisiaj wynosi 1;08,57 sek. Kolejny rekord MKP wymazał Jakub Szpaler. 200 m. st. grzb. pokonał w czasie 2;11,94 sek.  W drugiej rundzie Grand Prix medale w poszczególnych grupach wiekowych wywalczyli:

Olga Parol                           1 miejsce            100 m. st. dow.                1 miejsce            200 m. st. zm.

Oskar Burzyński                1 miejsce            100 m. st. mot.                 1 miejsce            200 m. st. zm.

Mateusz Fechner               1 miejsce            200 m. st. grzb.                1 miejsce            100 m. st. mot.

Jakub Szpaler                    1 miejsce            200 m. st. grzb.                 1 miejsce            100 m. st. mot.

Anna Duda                         1 miejsce            100 m. st. mot.                  2 miejsce            100 m. st. dow.

Mariya Dolgun                  1 miejsce            200 m. st. zm.                   3 miejsce            100 m. st. dow.

Martyna Makowska         1 miejsce            50 m. st. klas.

Wiktoria Modrzyńska     1 miejsce            200 m. st. grzb.

Paulina Prądzińska         1 miejsce            200 m. st. grzb.

Adam Lipiński                  1 miejsce            100 m. st. dow.

Kacper Szukajło               1 miejsce            200 m. st. zm.

Aleksander Grykień       2 miejsce            100 m. st. dow.                  2 miejsce            100 m. st. mot.

Franciszek Przybylski     2 miejsce            100 m. st. mot.                 2 miejsce            200 m. st. zm.

Zuzanna Krzysik              2 miejsce            50 m. st. klas.                    3 miejsce            100 m. st. mot.

Zuzanna Wacławik          2 miejsce            200 m. st. zm.                   3 miejsce            50 m. st. klas.

Katarzyna Kowalczyk     2 miejsce            100 m. st. mot. 8

Wiktoria Truszkowska   2 miejsce            100 m. st. dow.

Stanisław Betka               2 miejsce            200 m. st. grzb.

Olivier Czajkowski           2 miejsce            200 m. st. grzb.

Damian Janowski            2 miejsce            50 m. st. klas.

Kacper Kozioł                    2 miejsce            100 m. st. mot.

Mikołaj Parzy                    2 miejsce            50 m. st. klas.

Zofia Gajewska                  3 miejsce            50 m. st. klas.

Patrycja Kryś                     3 miejsce            200 m. st. zm.

Zofia Kulec                         3 miejsce            50 m. st. klas.

Nadia Ładziak                    3 miejsce            100 m. st. mot.

Sofija Yakymenko             3 miejsce            200 m. st. grzb.

Filip Jagodziński               3 miejsce            100 m. st. mot.

Hubert Kołczyk                 3 miejsce            200 m. st. grzb.

Aleksander Król                3 miejsce            50 m. st. klas.

Jędrzej Rabiza                   3 miejsce            200 m. st. grzb.

Igor Włodarczyk               3 miejsce            100 m. st. mot.

Kolejne 2 rundy cyklu odbędą się na 10 torowym, 50 metrowym basenie Floating Arena, co na pewno skróci  czas trwania rywalizacji.

Wyniki

 

Dodaj komentarz