Arena Grand Prix Polski 10-11.11.2018 r Łódź

Nasi pływacy pokonali kolejny sprawdzian przed zimowymi mistrzostwami Polski. W miniony weekend gościli w Łodzi, gdzie brali udział w Arena Grand Prix Puchar Polski. Bardzo dobrze zaprezentował się nasz grzbiecista Wiktor Kędzia – zwyciężył na dystansie 200 m. st. grzbietowym w bardzo dobrym czasie 2;00,27 sek, zajął również najwyższą lokatę w klasyfikacji najlepszych grzbiecistów 17-18-letnich. W swoich kategoriach wiekowych wysokie miejsca zajęły nasze 16-latki. Wśród grzbiecistek Aleksandrę Górnicką sklasyfikowano na  drugim miejscu, a Aleksandrę Kupis na trzecim. Drugą lokatę wśród „żabkarek” zajęła Kamila Prusik. Kolejne zawody z tego cyklu odbędą się za dwa tygodnie w Termach Maltańskich w Poznaniu.