Arena Grand Prix Puchar Polski 21 – 22.11.2020 Poznań

Filip Zaborowski zajął 3 miejsce wśród najlepszych zmiennistów na rozgrywanych w Poznaniu zawodach z cyklu Arna Grand Prix Puchar Polski. Nasz reprezentant w całej stawce zajął 2 miejsce na dystansie 200 m. st . zm. (2;01,60 sek) i  3 na dystansie dwa razy dłuższym (4;21,33 sek). Równie dobrze Filip zaprezentował się kraulem, gdzie na dystansie 200 m. st. dow. zajął 3 miejsce z czasem 1;48,19 sek.Równorzędną walkę z rówieśnikami nawiązali nasi młodsi reprezentanci z roczników 2003 – 2006. W swoich kategoriach wiekowych zawodnicy MKP zajmowali lokaty:

Hubert Piętka                                     1 miejsce            400 m. st. dow.

Krystian Klisz                                     1 miejsce            800 m. st. dow.

2 miejsce            400 m. st. dow.

1 miejsce            800 m. st. dow.

3 miejsce            400 m. st. zm.

Milena Możdżan                                 1 miejsce            400 m. st. zm.

3 miejsce            200 m. st. zm.

Weronika Mrożek                               1 miejsce            400 m. st. zm.

Kacper Korona                                    1 miejsce            200 m. st. zm.

3 miejsce            200 m. st. dow.

Oskar Burzyński                                 2 miejsce             200 m. st. zm.

3 miejsce               50 m. st. mot.

3 miejsce            100 m. st. mot.

Hubert Myśliwiec                               2 miejsce            400 m. st. dow.

2 miejsce            800 m. st. dow

Aleksandra Turkowska                     2 miejsce               50 m. st. klas.

Maciej Szmit                                       3 miejsce               50 m. st. dow.

3 miejsce               50 m. st. grzb

3 miejsce            100 m. st. dow.

Alicja Figas                                         3 miejsce            800 m. st. dow.

Dominika Sokołowska                     3 miejsce            200 m. st. mot.

Nikodem Wieczorkowski                3 miejsce            800 m. st. dow.