Arena Grand Prix Puchar Polski 9-10.03.2024 Oświęcim

Podczas gdy najlepsi zawodnicy MKP Szczecin przebywają na zgrupowaniu w Egipcie ich młodsi koledzy wystartowali w  zawodach centralnych w Oświęcimiu. W zawodach Arena Grand Prix Puchar Polski doskonale spisała się Klaudia Tarasiewicz, która zwyciężyła na dystansach wytrzymałościowych 800 i 400 m. st. dowolnym, zajęła także 3 miejsce w konkurencji 200 metrów. Podobne sukcesy odniósł Michał Gnaczyński zwycięzca zaciętej rywalizacji na 1500 metrów i drugi zawodnik w wyścigu na 400 m. st. dowolnym. Drugą lokatę w trudnym wyścigu dla pływaków wszechstronnych – 400 m. st. zmiennym zajął Radosław Kryś. Na wyróżnienie zasługują również siostry Ania i Natalia Duda, które w klasyfikacji swoich roczników zajęły 1 miejsca na dystansie 200 m. st. motylkowym. W punktacji końcowej  najlepszych 16-latek startujących w Oświęcimiu Zosia Kondrasiuk zajęła 1 miejsce, a Klaudię Tarasiewicz sklasyfikowano na 3 miejscu wśród  kraulistek (OPEN). W kategorii „zmiennistów” Radek Kryś zajął 3 lokatę, a Michał Gnaczyński był 3 wśród wszystkich zawodników specjalizujących się w stylu dowolnym.