Grand Prix Województw – szkoła podstawowa – 26.04.2017 r.

                   Trzecia runda z udziałem zespołów klubowych z województw lubuskiego i zachodniopomorskiego odbyła się w basenie Floating Arena. Jak zwykle do wyboru były konkurencje w każdym ze stylów pływackich i jak zwykle medale zdobywali także nasi reprezentanci. Łupem szczecinian padło 20 krążków:

W roczniku 2005

Jakub Szpaler                                     1 miejsce            50 m. st. mot               1 miejsce          100 m. st. grzb.

Aleksander Grykień                           1 miejsce            200 m. st. dow.           1 miejsce          100 m. st. zm.

Maja Kiełczewska                               1 miejsce          200 m. st. dow.             2 miejsce            100 m. st. zm.

Stanisław Betka                                  2 miejsce            100 m. st. grzb.           2 miejsce            200 m. st. dow.

Ksawery Dobosz                                 2 miejsce            50 m. st. mot.

Karolina Kostrzewa                           2 miejsce            50 m. st. klas.

Damian Janowski                              2 miejsce            50 m. st. klas.

W roczniku 2004

Alexander Germanek                       1 miejsce             50 m. st. klas.               2 miejsce            100 m. st. zm.

Bartosz Myśliwiec                            1 miejsce           100 m. st. grzb.               3 miejsce            200 m. st. dow.

Wiktoria Walburg                           1 miejsce          50 m. st. klas.                    3 miejsce            100 m. st. zm.

Olga Urbaniak                                  2 miejsce            50 m. st. mot.                 2 miejsce            100 m. st. grzb.

Natalia Rzepnicka                           3 miejsce            50 m. st. klas.

Ostatnia finałowa runda zawodów połączona z rozdaniem nagród odbędzie się 24.maja w Gorzowie Wielkopolskim.

Zdjęcia z zawodów.

Wyniki

Punktacja dziewcząt 2005

Punktacja chłopców 2005

Dodaj komentarz