Grand Prix Województw Zachodniopomorskiego i Lubuskiego 17.05.2018 r.

Trzecia runda zawodów dla pływaków urodzonych w latach 2002 – 04 odbyła się na 50 metrowym basenie Floating Arena. Szczecinianie zdominowali imprezę 32 razy klasyfikując się w pierwszej trójce w poszczególnych konkurencjach:

Rocznik 2004

Alicja Figas                            1 miejsce          400 m. st. zm.                           3 miejsce              100 m. st. grzb.

Hubert Piętka                      1 miejsce          400 m. st. zm.                           3 miejsce              50 m. st. klas.

Alexander Germanek         1 miejsce             50 m. st. klas.

Alan Kurek                           1 miejsce            100 m. st. mot.

Bartosz Myśliwiec               2 miejsce              200 m. st. dow.                    2 miejsce              100 m. st. grzb.

 

 

Fabian Kamiński                   2 miejsce              100 m. st. mot.

Wiktoria Walburg               3 miejsce              50 m. st. klas.                       3 miejsce              100 m. st. mot.

Rocznik 2003

Kacper Korona                    1 miejsce          100 m. st. mot.3                       1 miejsce               400 m. st. zm.

Weronika Garbarczyk        1 miejsce          200 m. st. dow.                        2 miejsce              50 m. st. klas.

Karolina Krywiel                  1 miejsce          100 m. st. grzb.

Oliwia Walczak                    1 miejsce          50 m. st. klas.

Zuzanna Kawczyńska          2 miejsce          200 m. st. dow.

Rocznik 2002

Jarosław Kryś                       1 miejsce          200 m. st. dow.                        1 miejsce          100 m. st. mot.

Aleksandra Kupis                 1 miejsce          100 m. st. grzb.                        1 miejsce          400 m. st. zm.

Jakub Prucnal                      1 miejsce          100 m. st. grzb.

Kamila Prusik                       1 miejsce          50 m. st. klas.

Aleksandra Górnicka          2 miejsce              200 m. st. dow.                    2 miejsce              100 m. st. grzb.

Bruno Bronikowski             2 miejsce              100 m. st. grzb.

Hubert Modrzyński             2 miejsce              50 m. st. klas.

Maja Skowron                      2 miejsce              100 m. st. mot.

Dominika Środa                   3 miejsce              200 m. st. dow.                    3 miejsce              100 m. st. mot.

Jakub Aleksander                3 miejsce              50 m. st. klas.

Wyniki

 

Dodaj komentarz