I miejsce w Lidze SMS

Ogromny sukces odnieśli uczniowie szczecińskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego podczas rozegranej w Ostrowcu Świętokrzyskim Ligi SMS. Nasi pływacy zajęli 1 miejsce gromadząc 1629 pkt. Na miejscy drugim uplasowali się pływacy z Wrocławia (1612 pkt), a na trzecim krakowianie (1562 pkt).W zawodach udział brało 13 ekip.
W klasyfikacji na najlepszych zawodników imprezy na poszczególnych dystansach znalazło się sześciu naszych reprezentantów. Paweł Sendyk został najlepszym kraulistą – sprinterem, zajął także 3 miejsce wśród delfinistów. Na pozycjach drugich sklasyfikowano Paulinę Majszutowicz (styl klasyczny) oraz Karola Ostrowskiego, a na trzecich Julię Szatanek (dowolny – dystans), Natalię Fryckowską (dowolny – sprint) oraz Jakuba Więckowskiego (styl grzbietowy).
Reprezentanci naszej SMS zwyciężali w wyścigach sztafetowych 8 x 50 m., st. dow. (mix), 4 x 100 m. st. dow. oraz 4 x 100 m. st. zm. chłopców. Również indywidualnie często zajmowali czołowe lokaty: