Liga SMS – I runda 16-17.12.2021 Oświęcim

Na 8 pozycji sklasyfikowano zespół szczecińskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego po dwudniowych zmaganiach w Oświęcimiu. Biorąc pod uwagę, że od kilku tygodni nieczynny jest basen SDS, oraz nieczynny basen Floating Arena to całkiem dobry rezultat. Naszych walecznych reprezentantów wyróżniono w klasyfikacji najlepszych uczestników imprezy w poszczególnych stylach (za dwa starty). Klaudia Tarasiewicz odebrała nagrodę dla najlepszej kraulistki na długich dystansach. Nasza pływaczka triumfowała na dystansach 400 i 800 m. st. dowolnym, zajęła 2 miejsce na 200 m. st. dowolnym i 3 na 400 m. st. zmiennym. Drugie miejsce w rankingu startujących w Olsztynie zmiennistek zajęła Milena Możdżan. Milena jako druga ukończyła wyścig na dystansie 400 m. st. zmiennym i na 3 miejscu uplasowała się na dystansie o połowę krótszym. Wśród nagrodzonych znalazł się także  Kacper Korona, który zajął trzecie miejsce wśród zmiennistów.