Liga SMS – Oświęcim 1-2.12.2017

Na czwartej pozycji uplasował się zespół  Szczecina po I rundzie Ligi SMS, która odbyła się w Oświęcimiu. Zwycięstwo odnieśli gospodarze, a za nimi sklasyfikowano zespoły z Wrocławia i Lublina. Troje naszych pływaków zostało wyróżnionych w klasyfikacji najlepszych zawodników. Natalia Fryckowska, Weronika Margula i Amadeusz Kiełczewski zajęli drugie miejsca wśród kraulistów (sprint i długi dystans).

W pierwszej trójce  na poszczególnych dystansach znaleźli się:

Natalia Fryckowska                        1 miejsce  50 m., st. dow.                      1 miejsce 50 m. st. mot.

3 miejsce 100 m. st. dow.

Weronika Margula                         2 miejsce 400 m. st. zm.                         2 miejsce 400 m. st. dow.

2 miejsce 800 m. st. dow.             3 miejsce  200 m. st. grzb.

Amadeusz Kiełczewski                  2 miejsce 1500 m. st. dow.

Gracjan Domański                         3 miejsce 200 m. st. dow.                       3 miejsce 100 m. st. dow.

Olaf Gębka                                       3 miejsce 50 m., st. dow.

Podczas imprezy w Oświęcimiu nasi pływacy poprawili 4 rekordy klubu. Dokonali tego :

Katarzyna Rogowska                     100 m. st. mot.                  1;02,90 sek.  (17 lat)

Weronika Margula                         200 m. st. grzb.                 2;15,41 sek.   (17 lat)

Jarosław Kryś                                   200 m. st. mot.                 2;05,66 sek.   (15 lat)

Kacper Korona                                 200 m. st. mot.                 2;10,01 sek.   (14 lat)