Liga Szkół Mistrzostwa Sportowego 1-2.06,2018 Lublin

Trzecie miejsce zajęli reprezentanci szczecińskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego w zawodach Ligi SMS. W drugiej rundzie nasi pływacy  poprawili lokatę z I rundy po której plasowali się na czwartej pozycji. W zawodach startowało 16 drużyn, a zwycięstwo odnieśli zawodnicy ze szkoły w Oświęcimiu (2963 pkt). Miejsce drugie zajęli uczniowie SMS Lublin (1902 pkt), a  szczecinianie zgromadzili 1778 pkt. Najwięcej z nich dla drużyny wywalczyli:

Katarzyna Rogowska

1 miejsce          50 m., st. dow.                         1 miejsce          50 m. st. mot.

Zoe Gawrońska

1 miejsce          400 m. st. zm.                          2 miejsce              200 m. st. dow.

2 miejsce              200 m. st. zm.                      3 miejsce              200 m. st. mot.

Karol Ostrowski

1 miejsce          50 m., st. dow.

Wiktor Kędzia

1 miejsce          200 m. st. grzb.

Weronika Margula

3 miejsce              400 m. st. dow.                    3 miejsce              800 m. st. dow.