Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12-letnich 13-14.06.2018 Szczecin

Reprezentanci 11 klubów spotkali się na basenie Floating Arena, a by rozegrać II rundę centralnych zawodów dla 12-latków. Pływacy szczecińscy wywalczyli w tych zawodach 11 medali. Kolekcjonerami „krążków” było czworo zawodników:

????????????????????????????????????

Adam Lipiński

Adam Lipiński                    2 miejsce            200 m. st. zm.                   3 miejsce            100 m. st. mot.

3 miejsce            100 m. st. dow.

Karolina Zdrojewska          2 miejsce            100 m. st. grzb.                 3 miejsce            200 m. st. grzb.

Wiktoria Truszkowska       3 miejsce            400 m. st. dow.                3 miejsce            100 m. st. dow.

3 miejsce            200 m. st. zm.

Zofia Gajewska                     3 miejsce            100 m. st. klas.                  3 miejsce            100 m. st. grzb.

IMG_20180614_105716_resized_20180614_030704860

III miejsce Wiktoria Truszkowska

zdrojewska

Karolina Zdrojewska

W klasyfikacji drużynowej nasz zespół zajął 3 miejsce z dorobkiem 10585 pkt. Z niewielką przewagą zwyciężyli reprezentanci Znicza Koszalin (10885 pkt.) przed pływakami ze Słowianki Gorzów (10728 pkt). Oficjalne ogólnopolskie  zestawienie opublikuje Polski Związek Pływacki.