Ogólnopolski Sprawdzian Wszechstronności i Wytrzymałości Stylowej – 26.11.2016 r

 

            Z udziałem zawodników Słowianki Gorzów, MKP Kołobrzeg, i Neptuna Stargard na basenie Floating Arena odbył się Ogólnopolski Sprawdzian Wszechstronności i Wytrzymałości Stylowej 11 i 12-latków. Uczestnictwo w tych zawodach kontrolnych jest warunkiem dopuszczenia do startu w Drużynowych Mistrzostwach Młodzików 12 -13 lat w  roku 2017. Sprawdzian obejmował starty na dwóch dystansach: 200 m. st. zm. oraz 400 m. st. dow. dla 11-latkow i 800 m. st. dow. dla zawodników 12-letnich. Nasi młodzi pływacy jak zwykle podeszli do imprezy bardzo poważnie.  

            W roczniku młodszym najlepszym zawodnikiem imprezy był niewątpliwie Aleksander Grykień. Szczeciński pływak zwyciężył na obu dystansach ustanawiając jednocześnie nowe rekordy klubu. Na pochwałę zasłużyła również Maja Kiełczewska (1 i 2 miejsce), Wiktoria Nowicka (dwa razy 3 miejsce) oraz Jakub Szpaler (2 miejsce) i Damian Janowski (dwa razy 3 miejsce).

            Wśród 12-latków w pierwszej trójce uplasowali się: Alexander Germanek (1 miejsce), Natalia Rzepnicka (dwa razy 2 miejsce), Bartosz Myśliwiec (2 miejsce) oraz na trzecich pozycjach Alicja Figas, Olga Urbaniak, Hubert Piętka i Jakub Szydłowski.

Wyniki zawodów.

Dodaj komentarz