Sukcesy międzynarodowe Michała Gnaczyńskiego.

Bardzo dobrze zaprezentował się w barwach reprezentacji narodowej nasz pływak Michał Gnaczyński.  Powołany na  Multinations Youth Swimming Meet podopieczny Tomasza Krzywieckiego zajął III miejsce w wyścigu na dystansie 1500 m. st. dowolnym. Uzyskany w Belgradzie czas 16;10,97 sek. to nie jedyny rekord życiowy Michała. Nasz pływak kolejne „życiówki” poprawiał  w konkurencjach 200 m. (1;57,82 sek) i  400 m. st dowolnym (4;06,01 sek.), doskonale spisał sie także podczas występu polskiej sztafety 4 x 200 m. st. dowolnym , która ostatecznie uplasowała się na 4 miejscu. Łącznie reprezentanci Polski na tej imprezie wywalczyli 10 medali i  wśród 14 zespołów narodowych zajęli 4 miejsce w punktacji medalowej i 3 w generalnej klasyfikacji punktowej.