Zachodniopomorska Liga Pływacka II runda 10.02.2018 Choszczno

Mateusz Fechner  i Anna Duda powrócili ze złotymi medalami z II rundy Zachodniopomorskiej Ligi Pływackiej. Na zawodach w Choszcznie Mateusz zwyciężył na dystansie 50 m. st. grzb. i zajął drugą lokatę na odcinku 100 m. st. zm. Ania triumfowała na 200 metrów w stylu zmiennym. Pierwsze miejsce zajęła także sztafeta 4 x 50 m. st. zmiennym z rocznika 2007 w składzie: Hubert Kołczyk, Zuzanna Wacławik, Anna Duda, Franciszek Biegasiewicz. Młodsi koledzy musieli zadowolić się trzecią lokatą.

Mateusz Fechner

Indywidualnie na podium stanęli także:

Zuzanna Wacławik                          2 miejsce            100 m. st. klas.                  3 miejsce            200 m. st. zm.

Hubert Kowalik                                3 miejsce            100 m. st. klas.