Zachodniopomorska Liga Pływacka II runda 9.03.2019 Koszalin

Dwanaście medali wywalczyli nasi pływacy w Koszalinie, gdzie odbyła się II runda Zachodniopomorskiej Ligi Pływackiej. W rywalizacji brali udział reprezentanci 9 klubów województwa, a nasi pływacy zwyciężyli w klasyfikacji medalowej. Dwukrotnie na podium gratulacje odbierały Pola Gietka (1 miejsce 100 m. st. zm. i 2 miejsce 50 m. st. grzb.) oraz Natalia Duda (2 miejsce 50 m. st. grzb. i 2 miejsce 100 m. st. zm). Zwycięstwo na dystansie 100 m. st. klasycznym po zacietej walce odniósł Bartosz Krawczak. Pierwsze miejsce zajął także zespół sztafetowy 4 x 50 m. st. zmiennym w młodszym roczniku (Natalia Duda. Jakub Olszewski, Pola Gietka i Aleksander Zalewski).

Pozostałe medale otrzymali:WhatsApp Image 2019-03-09 at 14.35.26

Srebrne

Karina Zabraniak              100 m. st. klas.

Sztafeta 4 x 50 zmiennym rocznik starszy (Mateusz Fechner, Karina Zabraniak, Grzegorz Hanczewski, Weronika Rybarczyk)

WhatsApp Image 2019-03-09 at 14.35.27

Brązowe

Mikołaj Parzy                   100 m. st. klas.

Weronika Rybarczyk      100 m. st. dow.

Mateusz Fechner            100 m. st. dow.

Aleksander Zalewski      100 m. st. zm.

WhatsApp Image 2019-03-09 at 14.35.27(1)

W pierwszej ósemce zawodników nagradzanych dyplomami znaleźli się: Paulina Prądzińska, Maja Krywiel, Grzegorz Hanczewski, Olaf Zubko, Jakub Olszewski, Lena Leszczewska, Wiktoria Grzelak, Alan Szelążek, Maria Uriasz, Adrian Piórkowski, Anastazja Godlewska i Paweł Parypa.