Zawody klas III 21.03.2024

W kolejnych zawodach pływackich dla uczniów z klas III rywalizowały reprezentacje CMS, SP nr 10, SP nr 51, SP nr 54 i SP nr 56. Młodzi pływacy mogli zmierzyć się z rówieśnikami na 3 dystansach: 100 m. st. dowolnym, 50 m. st. grzbietowym i 50 m. st. klasycznym. Na 50 metrowym basenie Floating Arena dwa złote medale wywalczyła Zuzanna Kujawska z CMS, która najszybciej ukończyła konkurencje 100 dow. i 50 klas. Dwukrotnie gratulacje na podium odbierali : Kacper Klupś z SP 10 (1-50 klas, 3 – 50 grzb) oraz Cezary Pogorzelski z SP 51 (1 – 50 grzb, 3 – 100 dow). Medale wywalczyli również:

Złote: Barbara Prokop (CMS), Wojciech Piekart (SP 56)

Srebrne: Pola Bystroń (SP 10), Wiktor Gładysz (SP 54), Zuzanna Walkowicz (SP 51), Michał Owczarek (SP 51), Hanna Pilarczyk (CMS), Stefan Sosnowski (SP 10)

Brązowe: Nella Karkuś (SP 54), Zuzanna Potocka (SP 56), Nadia Sztylc (SP 54), Łukasz Buńka (SP 54)

Wyścigi sztafetowe 6 x 50 m. st. dowolnym, po zaciętej rywalizacji wygrał zespół SP nr 56 przed kolegami z SP nr 51 i SP nr 10.