Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 17-18-letnich.

Do dalekiego Lublina udała się nasza ekipa aby wziąć udział w zimowych zmaganiach 17 i 18 –latków. Wyjazd udany – trofea to 12 mistrzowskich medali. Bardzo dobrze zaprezentowała się Natalia Fryckowska, która wywalczyła pierwsze medale dla naszego klubu. Złoty krążek za dystans 50 m., st. dowolnym (0;26,80 sek.), srebrny za 50 m. st. klasycznym (0;32,06 sek.) i brązowy za 100 m. st. zmiennym (1:03,64 sek.) to nagrody za bardzo dobre wyniki i jednocześnie nowe rekordy MKP. Do sukcesu walnie przyczynił się także Karol Ostrowski. Z rywalizacji ze starszymi kolegami nasz pływak potrafił wyjść obronną ręką – trzykrotnie stawał na podium.

Karol zajął drugie miejsce na dystansie 50 m., st. dowolnym (0;21,61 sek. – rekord MKP) i oraz trzecie w konkurencjach 50 m. st. grzbietowym (0;25,45 sek.) i 100 m. st. dowolnym (0:49,62 sek. – rekord MKP). Są to pierwsze i miejmy nadzieję, że nie ostatnie medale tego zawodnika zdobyte w barwach naszego klubu. Swoją wysoką pozycję wśród „żabkarek” potwierdziła Paulina Majszutowicz. Po wyścigu na dystansie 200 m. stanęła na drugim stopniu podium. To 12 krążek Pauliny zdobyty w barwach naszego klubu. Swój drugi medal na juniorskiej imprezie centralnej wywalczył Konrad Rój. Nasz długodystansowiec dopłynął na trzecim miejscu w ostatniej konkurencji zawodów 1500 m. st. dow. Do wysokiego poziomu zawodów dostosowali się nasi inni pływacy. Sztafeta męska 4 x 100 m. st. dowolnym w składzie Karol Ostrowski, Piotr Wawrzynkiewicz, Jakub Więckowski, Jakub Książek finiszowała na pierwszym miejscu, wyścig drużynowy zmiennistów 4 x 100 to kolejny złoty medal autorstwa Jakuba Więckowskiego, Piotr Wawrzynkiewicza, Jakuba Książka i Karola Ostrowskiego, a start zespołu – Jakub Książek, Dominik Dębski, Konrad Rój, Karol Ostrowski na dystansie 4 x 200 m. st. dowolnym zakończył się zdobyciem srebrnych krążków. W ostatniej konkurencji mistrzostw dały znać o sobie nasze dziewczęta. Wyścig sztafetowy 4 x 100 m. st. zm. nasza drużyna w składzie Wiktoria Wosicka, Paulina Majszutowicz, Małgorzata Oleba i Natalia Fryckowska ukończyła na drugiej pozycji.
Oprócz wymienionych zawodników w finałach A lubelskiej imprezy występowali: Aleksandra Lewandowska, Andrzej Bodzioch, Barbara Kolbowicz.