Zachodniopomorska Liga Pływacka 1.02.2020 Gryfino

I

Reprezentanci naszego klubu 18 razy byli dekorowani podczas zawodów w Gryfinie. Mimo tego, że w drugiej rundzie Zachodniopomorskiej Ligi Miast brało udział około 200 młodych sportowców z 11 klubów województwa zachodniopomorskiego szczecińscy pływacy zajęli zdecydowanie 1 miejsce. Po dwa złote krążki otrzymali Natalia Duda i Mateusz Hajdukiewicz, którzy najszybciej uporali się z dystansami 50 m. st. grzb. i 100 m. st. zm.                Medalami: złotym za 200 m. st. zm oraz  srebrnym za 100 m. st. klas. udekorowana została Pola Gietka, a miejsce pierwsze na dystansie 100 m. st. dow. i trzecie na 200 m. st. zmiennym zajęła Wiktoria Grzelak. Dwukrotnie podium odwiedzał także Krzysztof Chabowski-Palonka, który został wyróżniony za  100 m. st. zm. (2 miejsce) oraz 50 m. st. grzb. (3 miejsce).  Medalami uhonorowani zostali również:

?

?

Adam Stachowiak           2 miejsce            50 m. st. grzb.

Alicja Nowak                    2 miejsce 100 m. st. zm.

Anastazja Godlewska    3 miejsce            100 m. st. klas.

Adam Gorra                      3 miejsce            100 m. st. klas.

Michal Mroczek               3 miejsce            100 m. st. zm.

Miejsca na podium zajęły również nasze zespoły sztafetowe. Najszybciej wyścig 4 x 50 m. st. zmiennym pokonali zawodnicy MKP  z rocznika 2010 (M.Hajdukiewicz, S.Tykwa, N.Duda, A.Stachowiak). Starsi koledzy musieli zadowolić się miejscem drugim (J.Olszewski, M.Janeczko ,A.Mirota, I.Kłoda). Oprócz wyżej wymienionych laureatów punkty dla zespołu zdobywali sklasyfikowani w najlepszej ósemce na poszczególnych dystansach: Maja Janeczko (4), Alan Szelążek (4 i 5), Jakub Makowski (5) Kuba Olszewski (7 i 8), Iga Kłoda (7),Hania Niciejewska (8), Eliza Stachowska (8).